Jada, valentinsdagen er over og i tillegg er den noe kommersielt tull, (eller sier jeg bare det fordi jeg er singel? Nei, jeg tror faktisk jeg mener det. Liker ikke datobestemt romantikk hvor alle skal ha deg til å kjøpe kort og bamser og klissete sjokolade).
Vi kaster om oss med hjerter. I smykker, mønstre på klær og sengetøyog ikke minst tatoveringer. Er det fordi vi er så sugne på kjærlighet? Får disse små symnbolene på kjærlighetens kraft oss til å føle oss tryggere, varmere? Er det for å vise at love actually is all around? Eller betyr det ingenting? Er det uansett viktig? Jeg har lenge lurt på å ta en hjertetatovering, men jeg vet ikke om det er riktig. Hjertet mitt er allerede så åpent. Tror kanskje jeg hadde følt meg litt naken hvis jeg skulle hatt et utenpå huden. Men et av disse smykkene, det kunne jeg kanskje hatt.
16. februar 2010 at 10:19 am
Den nederste der tror jeg at jeg trenger litt. Jess. Ville vært fint. Hurra for anatomi!
16. februar 2010 at 1:09 pm
Anatomien er en fin ting ;) Har litt lyst på akkurat det smykke, selv om det også er bittelitt skummelt. Tror det kan kjøpes på etsy. :)
16. februar 2010 at 1:25 pm
Jess, koster bare $218. http://bit.ly/9QeJBs
Kanskje jeg skal vinne i lotto eller noe?
Ellers finnes denne også, da: http://bit.ly/dyxlVX for oss litt fattige steampunkere.
16. februar 2010 at 10:44 pm
Ouch, litt stiv pris. Men det steampunksmykke var utrolig vakkert! aww… og ikke svinedyrt heller :)
20. februar 2010 at 9:58 pm
Ææææh, det nederste smykket var herlig!